Závěsy

Produkty 1-12 z 137

Seřadit podle
Special Price 199,00 Kč Regular Price 450,00 Kč
Special Price 199,00 Kč Regular Price 450,00 Kč
Special Price 199,00 Kč Regular Price 450,00 Kč
Special Price 199,00 Kč Regular Price 450,00 Kč
Special Price 289,00 Kč Regular Price 650,00 Kč
Special Price 289,00 Kč Regular Price 650,00 Kč
Special Price 289,00 Kč Regular Price 650,00 Kč
Special Price 289,00 Kč Regular Price 650,00 Kč
Special Price 289,00 Kč Regular Price 650,00 Kč
Special Price 289,00 Kč Regular Price 650,00 Kč
Special Price 269,00 Kč Regular Price 679,00 Kč
Special Price 289,00 Kč Regular Price 650,00 Kč

Produkty 1-12 z 137

na stránce

Elegantní výzdoba oken je krokem k ještě úžasnějšímu interiéru. Precizně vybraný koncept se závěsy a okenními závěsy dodává místnostem jedinečný styl a činí je ještě vstřícnějšími. Závěsy jsou sofistikovaným řešením potřeby soukromí v domácnosti. Nejenže plní dekorační úlohu jako stylové doplnění závěsů, ale také umožňují ochranu před zvědavými pohledy chodců nebo sousedů. Závěsy jsou také skvělým řešením, když je potřeba zatemnit místnost, například v ložnici nebo dětských pokojích. V takových situacích je důležité pečlivě vybrat materiály na závěsy a náš zkušený personál vám v tom rád pomůže.

Proč si zakoupit závěsy na alena-home.cz?

S cílem uspokojit potřeby našich zákazníků jsme vytvořili velmi atraktivní a různorodou nabídku okenních závěsů. Obsahuje výhradně tkaniny vynikající kvality, splňující nejvyšší standardy estetiky a funkčnosti, což dělá dekoraci oken čistou radostí. Náš sortiment je tak široký a zajímavý, že každý bez problémů vybere ideální závěsy a potřebné příslušenství pro jejich montáž. Závěsy nabízené v našem obchodě se skvěle hodí k dostupným záclonám, ale stejně krásně doplňují ty, které již máte. Pro pohodlí našich zákazníků jsme se rozhodli také zavést službu šití na míru, což znamená, že závěsy zakoupené v internetovém obchodě Alena budou ještě lépe padnout.

Jaký vzor a materiál na závěsy vybrat?

Nabízíme moderní závěsy, šité z nejkvalitnějších látek, které mohou být úspěšně používány v interiérech obytných prostor, například jako závěsy do obývacího pokoje a obchodních prostor, jako jsou hotely nebo penziony. Bojatství vzorů a barev, stejně jako velká rozmanitost v rozměrech jak pro závěsy šité na míru, tak i pro hotové závěsy, zaručuje, že naše závěsy lze použít v obývacích pokojích, ložnicích, kuchyních, stejně jako v dětských pokojích. Nabízené výrobky zahrnují jak hladké závěsy, tak ty ozdobené různými vzory a barvami, což každému umožňuje vybrat si materiál na závěsy podle vlastních potřeb a vkusu. S ohledem na preference našich nejmladších zákazníků jsme připravili mimořádně atraktivní a barevnou nabídku dětských závěsů. Tato skupina produktů je určena dětským pokojům, školkám a jeslím, vyznačuje se veselým designem a je ozdobena oblíbenými postavami z pohádek. Zde se také ideálně hodí zatemňovací závěsy v různých barvách a vzorech.

V naší nabídce najdou zákazníci mimořádně elegantní a stylové okenní závěsy do obývacích pokojů a denních místností. Bohatý výběr těchto produktů zaručuje, že každý mezi nimi najde moderní závěsy do svého interiéru a úspěšně je sladí s barvami místnosti nebo ostatním vybavením. Pro obývací pokoje a ostatní reprezentativní prostory jsme připravili atraktivní nabídku hotových závěsů nebo závěsů na kroužky, které okouzlují precizností zpracování a neuvěřitelnými uměleckými dovednostmi. Dbáme na zachování vysoké úrovně estetiky nabízených produktů. Sledujeme nejnovější designové trendy a neustále doplňujeme naši nabídku o nejnovější vzory. Závěsy jsou také skvělým doplňkem pro kuchyňské okno. Katalog kuchyňských závěsů dostupných v naší nabídce umožní výběr odpovídajících materiálů, které dokonale zdůrazní charakter a individualitu interiéru. V případě kuchyně je klíčová nejen estetika, ale také funkčnost, což zaručujeme tím, že nabízíme produkty s různými vlastnostmi, včetně šití na míru.

Průvlaky, háčky nebo řasící pásky - jak zavěsit závěs? Usilujeme veškeré úsilí, aby náš internetový obchod nabízel krásná a praktická řešení pro úpravu oken. Děláme vše pro to, abychom vyhověli vašim očekáváním a připravili nabídku s ohledem na individuální potřeby a požadavky. Nabízíme různé možnosti montáže závěsů, včetně průvlaků, háčků a řasících pásků, aby bylo možné závěsy jednoduše a efektivně zavěsit. Naším cílem je nejen nabídnout kvalitní a stylové produkty, ale také poskytnout zákazníkům vše, co potřebují pro jejich úspěšnou instalaci a použití. Máme k dispozici také odborné poradenství, které vám pomůže rozhodnout se pro nejlepší řešení pro vaše specifické potřeby a okolnosti.

Nahrávám...
Nahrávám...