Záclony

Někdy jste si všimli, jak okna bez textilních doplňků jako jsou záclony a závěsy vypadají chladno? Bez nich se interiéry jeví jako neobydlené a strohé. Pokud s tímto názorem souhlasíte, určitě najdete něco pro sebe v našem bohatém sortimentu závěsů dostupných na našich internetových stránkách. Pro vaše pohodlí nabízíme metrážové a hotové záclony, stejně jako ty šité na míru, které můžete okamžitě zavěsit na okno. Navíc nabízíme možnost objednání závěsů s dalšími službami, jako je lemování kraje a zavěšení záclon na horním okraji.

Nabídka

Naše záclony Alena se vyznačují jak bohatými, tak i subtilními žakárovými a květinovými motivy, nabízejí širokou škálu pro každý vkus. Máme v nabídce záclony s moderními vzory, stejně jako ty hladké, zcela bez vzoru. Můžete si vybrat zcela bílé záclony na okna, barevné, kuchyňské záclony, a dokonce i závěsy s dětskými motivy. Nejpopulárnější jsou záclony do obývacího pokoje.

Návrhy pro různé prostory

Pro místnosti, kde nechcete příliš zastínit okno, doporučujeme záclony ve tvaru oblouku. Velmi populární jsou také šňůrové záclony, které můžete libovolně aranžovat, a některé z nich lze dokonce zkrátit podle potřeb. V obývacím pokoji nebo kdekoli jinde, kde máte kromě oken také balkonové dveře, použijte záclony, které odpovídají souboru oken a balkonu.

Naše záruka

Naše široká nabídka zaručuje, že každý najde něco pro sebe, bez ohledu na individuální preference a požadavky na aranžmá interiéru. Díky různým vzorům a stylům naše záclony dodávají teplé a kouzlo každému prostoru. alena-home.cz nabízí bohatý sortiment estetických záclon, jak hotových, tak prodávaných na metráž, přizpůsobených různým typům interiérů - od klasických po moderní. V naší nabídce najdete záclony do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a dětského pokoje, dostupné v široké škále barev a vzorů.

Vysoká kvalita a spokojenost zákazníků

Firma klade důraz na vysokou kvalitu a spokojenost zákazníků, nabízí pouze produkty s výjimečnou estetikou. Internetový obchod alena-home.cz usnadňuje výběr a nákup ideální záclony, přizpůsobené rozměrům oken, barvě stěn a stylu interiéru.

Záclony pro nejmenší

Připravili jsme široký výběr dětských záclon s populárními postavami, které dodají interiérům přátelský charakter.

Hotové záclony

Sortiment také zahrnuje hotové záclony, které jsou elegantní a snadno se montují. Všechny nabízené produkty jsou dostupné online, což umožňuje snadné porovnání vzorů a barev a nákup za konkurenceschopné ceny.

Nahrávám...
Nahrávám...